Saturday the 27th - - Hostgator Coupon

Drodzy Pracownicy Przychodni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży,

proszę przyjąć wyrazy szacunku oraz podziękowania za Państwa wieloletnie wsparcie na rzecz Dzieci i Młodzieży. Państwa wysiłek włożony w opiekę nad Naszymi najmłodszymi Pacjentami był nieoceniony i niezwykle ważny, szczególnie w trudnym czasie dla psychiatrii dziecięcej.

Proszę przyjąć także podziękowania za dotychczasową współpracę z innymi Pracownikami Szpitala Nowowiejskiego oraz działania na rzecz rozwoju i funkcjonowania Przychodni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Nasz Szpital bez Państwa będzie zupełnie inny.

Decyzja o cesji kontraktu była niezwykle trudna, niemniej ufam, iż nowoczesne warunki infrastrukturalne oraz kompleksowość świadczeń w Mazowieckim Centrum Zdrowia Neuropsychiatrii dla Dzieci i Młodzieży zapewnią najlepsze wsparcie dla Naszych Pacjentów.

Życzę Państwu wielu dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

Cezary Kostrzewa