Monday the 29th - - Hostgator Coupon

Dziś w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego odbył się Kiermasz Wielkanocny prac pacjentów Szpitala Nowowiejskiego i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Rasztowie. Ozdoby wielkanocne powstały w wyniku terapii zajęciowej, która odgrywa kluczową rolę w procesie rehabilitacji pacjentów psychiatrycznych, zapewniając im kompleksowe wsparcie w powrocie do codziennego funkcjonowania. Poprzez różnorodne zajęcia pacjenci mają możliwość rozwijania swoich zdolności, poprawy koncentracji oraz budowania poczucia własnej wartości. Zajęcia te nie tylko angażują pacjentów w produktywne działania, ale także pomagają im w radzeniu sobie ze stresem, lękiem i depresją poprzez kreatywne wyrażanie emocji.  W kontekście rehabilitacji psychiatrycznej, terapia zajęciowa jest niezastąpionym narzędziem wspomagającym proces leczenia. Gratulacje dla naszych pacjentów za piękne prace i podziękowania dla terapeutów zajęciowych za zaangażowanie oraz wsparcie w ich przygotowanie.