W dniu 1 grudnia br. Kierownikiem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Rasztowie został Pan Robert Oczkowicz, dotychczasowy Kierownik Działu Spraw Pracowniczych w Szpitalu Nowowiejskim. Serdecznie gratulujemy
i życzymy powodzenia na nowym stanowisku!

W dniu 22 grudnia br. z przedświąteczną wizytą do Zakładu w Rasztowie przyjechali Pan Cezary Kostrzewa - Dyrektor Szpitala Nowowiejskiego oraz Pan Leszek Iwaniuk - Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych. Dyrektor przekazał świąteczne życzenia dla kierowników, pracowników i pacjentów. Placówka została uroczyście udekorowana przez pacjentów i personel Zakładu w Rasztowie. Nie zabrakło świątecznego prezentu dla pacjentów w postaci przekazanych przez spółkę EURO-net artykułów gospodarstwa domowego. Przekazane dary z pewnością wpłyną na poprawę jakości życia i codzienne funkcjonowanie naszych Pacjentów.

Our website is protected by DMC Firewall!