Saturday the 20th - - Hostgator Coupon

Inwestycja zrealizowana przy pomocy dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego

Zadanie polegało na modernizacji oświetlenia na O/I w Budynku Głównym Szpitala Nowowiejskiego przy ul. Nowowiejskiej 27. Wydajność i łatwość konserwacji, ale także możliwość zmian barwy i natężenia światła w ciągu dnia zwiększyła poczucie komfortu, zdrowia i bezpieczeństwa. Nie od dziś wiadomo, że światło widzialne wpływa na organizm człowieka. Jego barwa, intensywność oraz sposób rozpraszania wywołują określone reakcje psychofizyczne. Dlatego odpowiednie operowanie oświetleniem daje możliwość kreowania miłej atmosfery, spokoju i dobrego samopoczucia dla pacjentów i personelu. Wymiana oświetlenia znacząco wpłynęła na zmniejszenie kosztów energii elektrycznej.

Realizacja: 2018 rok

Całkowity koszt inwestycji: 89 960,33 zł, w tym:

ze środków Województwa Mazowieckiego: 81 600,00 zł