W dniu 16 września 2018 r. Szpital Nowowiejski wziął udział w organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego „Pikniku rodzinnym z sercem”. Piknik odbył się w Parku Szczęśliwickim w Warszawie i był doskonałą okazją do kontaktu ze specjalistami z mazowieckich szpitali. Dodatkowo Szpital Nowowiejski przedstawił prace plastyczne terapii zajęciowej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Rasztowie, a także prowadził zajęcia plastyczne dla dzieci.

Samorząd Województwa Mazowieckiego jest organizatorem sześciu „Pikników rodzinnych z sercem” – kolejne edycje zostały przygotowane także w Ostrołęce (08.09.2018 r.), Płocku (15.09.2018 r.), Siedlcach (22.09.2018 r.), Radomiu (23.09.2018 r) i Ciechanowie (28.09.2018 r.). „Pikniki rodzinne z sercem” zorganizowane są  w ramach Światowego Dnia Serca, który w Polsce obchodzony jest  od 2002 r.

Więcej informacji na temat dostępnych jest na stronie Samorządu Województwa Mazowieckiego:

Our website is protected by DMC Firewall!